Despre Noi Cadre didactice Oferta educaţională Planuri de invăţămant Admitere Studenţi Cursuri Activităţi Ştiinţifice Studenţeşti Rezultate evaluare colocvii/examene Licenţă 2012 Disertaţie 2012 Avizier web Adrese web utile ANSSA Suceava Cercetare Proiecte Galerie foto Contact
Str. Universitatii nr.13, Suceava 720229
Phone: 0330-101130,
0230-522978
Secretriate - 303, 304
email: secretariat [at] seap.usv.ro

 

Accesari din mai, 2010

Esti aici: Acasa >> Cadre didactice

 
Cadre didactice

Prof. univ. dr. Călin SCRIPCARU

calinscripcaru@yahoo.com

Program consultaţii

CV

Prof. univ. dr. Aurora CIUCĂ

aurora_2000@yahoo.com

Program consultaţii

CV

Prof. univ. dr. Ionel BOSTAN - DHC

ibostan@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Prof. univ. dr.  Elena IFTIME

elenai@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Prof. univ. dr. Vasile PĂVĂLEANU

pavaleanuvasile@yahoo.com

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Camelia IGNĂTESCU

Prodecan

cameliaignatescu@yahoo.com

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Irina BILOUSEAC

Director departament

irinab@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Conf. univ. dr. Alunica MORARIU

morariua@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Răzvan VIORESCU

razvanv@usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Gabriela NEMŢOI

gabrielan@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Oana NEDELEA

oanad@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. drd. Lucian STĂNESCU

lucians@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Cristinel ICHIM

cristineli@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Cristina BĂLĂNEASA

cristinab@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. drd. Nicoleta IONESCU FLOREA

dumitritai@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. drd. Ciprian UNGUREANU

ciprianu@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Liana PASCARIU

liap@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Simona DRELCIUC

simonad@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Daniela VEREŞ CĂTĂU

danielav@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Lăcrămioara BĂLAN

lacramioarab@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Lector univ. dr. Narcisa GALEŞ

narcisam@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Prep. univ. drd. Alina LARION

lariona@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Prep. univ. drd. Gabriela LEUCIUC

gabrielar@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV

Prep. univ. drd. Petronela ZAHARIA

petronelaz@seap.usv.ro

Program consultaţii

CV